Doneer Vrijwilligers
Bijzondere Buitendag

16 februari 2024

Bijzondere Buitendag op het ruiterpad 2.0

di 12 maart 2024 09:30 - 15:00, Tussen Zeist en Austerlitz

Op dinsdag 12 maart is deel twee van de Bijzondere Buitendag op het ruiterpad. Ook deze dag gaan we aan de slag op het ruiterpad.  

Ruiterpaden 
Om een goede balans te kunnen creëren tussen natuur en recreatie is het belangrijk de juiste voorzieningen te treffen. In dit geval voor de gebruikers met paarden. Om de toegankelijkheid voor ruiter en menner te optimaliseren zorgen wij door te snoeien voor een goede doorgang. Hierdoor is het gebruik van de paden ook veilig. Andere delen van het bos worden gespaard

Wat gaan we doen?
Met de Bijzondere Buitendag zorgen we dat de ruiterpaden begaanbaar blijven. Dit betekent dat we aan de slag gaan met snoeischaar, zaag en spades. 

Wat neem je mee?
De paden lopen door het bos. Dit betekent dat er een stukje gelopen wordt, voor we op de werkplek aankomen. Trek stevige schoenen aan en zorg (voor de zekerheid) dat je een regenjas of poncho bij je hebt. 

Praktische zaken

  • Verzamelplaats volgt twee dagen van te voren. We starten ergens tussen Austerlitz en Zeist
  • Parkeren is mogelijk, vanuit de parkeerplek lopen we gezamenlijk richting de werkplek
  • Het is van 9.30 uur - 15.00 uur
  • Voor koffie, thee en een soepje wordt gezorgd! Breng zelf een kopje voor de koffie en kommetje voor de soep mee
  • Vergeet je eigen lunch niet
Ja, ik schrijf me in